Eindstand Fred Blok penaltybokaal seizoen 2013-2014
13 juni 2014
Tijdens het kampioenenbal van afgelopen woensdagavond zijn ook de winnaars van de Fred Blok Penaltybokaal gehuldigd. Dit jaar hebben zowel bij de E- als F-groep twee spelers de derde plaats behaald zodat we extra bokaals hebben moeten halen. Bij de F zijn Effe Cam (F6) en Melle Kooge (F9) op de derde plaats geeindigd, Mike van der Heijden (F6) op de tweede plaats en Kai (F10) op de eerste plaats. Bij de E zijn Roy Ruhrup en Davy Kleppe (beide E1) op de derde plaats geeindigd, Jurre Reijngoud (E2) op de tweede plaats en Dani Verkijk (E7) op de eerste plaats. Bij de keepers in de F ook twee met het zelfde aantal punten dus Sem Bruins (F2) en Lukas Mars (F5) gingen beide met een bokaal naar huis. Bij de E heeft Xavier Winter (E14) deze gewonnen.
Nogmaals allemaal van harte gefeliciteerd en helaas zijn er door een technische storing geen foto’s beschikbaar van deze winnaars.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.