Grootebroek is met ingang van komend voetbalseizoen een doelpuntenmachine armer. Jan de Bruijn verruilt de zaterdagafdeling van De Zouaven dan voor Reiger Boys. ,,Ik word 33 en wil zolang als ik kan serieus blijven voetballen”, aldus De Bruijn. Het vertrek van de spits mag op zijn minst opmerkelijk worden genoemd. Drie jaar geleden stapte hij immers van het Grootebroeker vlaggenschip over naar het zaterdagteam om tijd voor zijn gezin vrij te kunnen maken. Ook daar scoort hij er tot op de dag van vandaag lustig op los. Toch kan het hem niet bekoren. En als Reiger Boys hem voor de derde keer in drie jaar tijd benadert, besluit hij er dan ook voor te gaan.
,,Ik vind het leuk om weer eens voor de prijzen te spelen”, vervolgt hij zijn verhaal. ,,Met De Zouaven staan we bijna onderaan en in Heerhugowaard worden ze dit seizoen waarschijnlijk kampioen. Dat zou betekenen dat ik weer in de derde klasse kom te spelen en volgens mij laat ik op dit moment zien dat ik daar nog prima in mee kan.”
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.