Zaterdag was ik Pupil van de Week. Toen ik bij Reiger Boys kwam ging ik naar de wedstrijdbespreking. Daarna gingen we naar de kleedkamer. Daarna gingen we de warming up doen en daar na ging ik de keeper inschieten. Voor dat de wedstrijd begon mocht ik nog proberen te scoren bij de tegenstander. Daarna moest ik in de dug- out zitten. Brrrr wat was dat koud, maar ik had een dikke jas aan en een deken op mijn schoot. In de rust kregen de dames kregen thee. Natuurlijk ik ook, lekker warm. De eindstand was 0-1 , goed gespeeld hoor dames, maar jammer dat jullie op het laatste moment nog een doelpunt tegen kregen. In de bestuurskamer kreeg ik een tosti en wat drinken. Om deze middag niet te vergeten kreeg ik een bal met alle namen en rugnummers er op. Het was een leuke middag.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.