Na het ons zelf onnodig spannend te hebben gemaakt zijn de toppers van de D4 vandaag met een overwinning (5-2) uit bij Zaanlandia alsnog kampioen geworden. De eerste 4 wedstrijden in de voorjaarscompetitie werden overtuigend gewonnen met de koppositie als logisch gevolg. Vervolgens kwam de klad er in en werd er 3 keer op rij niet gewonnen. De titel leek toen ver uit zicht. Door vervolgens een eindsprint in te zetten werden de laatste 3 wedstrijden weer overtuigend gewonnen met het kampioenschap als bekroning. Bryan, Cedric, Daan, Daan, Dani, Jay, Koen, Lars, Marijn, Mike, Robin, Tim en Twan grote klasse!!!
Regelmatig hebben wij een beroep moeten doen op invallers. Vandaag vielen Daan, Joey en Tim van de D3 bij ons in. Bij deze willen wij alle spelers, ouders en begeleiders van de andere teams bedanken voor hun hulp. Zonder jullie hadden we het niet gered!!!
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.