Reiger Boys MC1 wint Internationaal toernooi JVC Cuijk
9 juni 2014
In een mooi weekend bij JVC Cuijk heeft Reiger Boys MC1 het internationaal toernooi gewonen, een sterk toernooi met Duitse, Deense en Nederlandse ploegen. Ons laatste toernooi moest een superweekend worden met plezier en gezelligheid, maar daar werd ook nog de titel mee naar huis genomen. Het lijstje wordt nu extra mooi met: Najaars kampioen MC1 Hoofdklasse A, Regio kampioen MC1 west1, Voorjaars Kampioen 1ste klasse MC1/MB3, Tweede op hoofdklasse MB toernooi De Blokkers, Nederlands Kampioen MC-junioren en tot slot het kampioenschap op het internationaal toernooi in Cuijk.
Wist u dat Reiger Boys de prijzenkast heeft moeten vergroten, omdat de meiden afdeling van Reiger Boys de ene na de andere prijs in de wacht sleept. Op naar het kampioenenbal van woensdag, Edward, Arjen, Yvonne, vlagger Jacco en alle ouders bedankt voor dit geweldige seizoen en ook dit superweekend in Cuijk.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.