Hoofdbanner site 2015 2016 NEW

ingZaterdag 12 mei worden op onze vereniging opnames gemaakt voor commercials van ING ‘Voetbal’. Omdat ING sponsor is van onze club worden hier foto en evt. geluidopnames gemaakt, welke opnames door ING kunnen worden ingezet voor commercieel gebruik en publicitaire doeleinden. U zult een fotocrew aan het werk zien, zij maken vooral sfeerbeelden en zullen af en toe specifieke vragen of wensen hebben. Als er opnamen / foto's van je worden gemaakt, wordt er gevraagd om een quitclaim te ondertekenen. Voor deze opnamen en voor je deelname aan deze Productie ontvang je geen vergoeding. Als u er bezwaar tegen heeft om in beeld te komen, mijdt u dan de camera en/of maak dit kenbaar aan één van de mensen van de fotocrew.

Wij danken u voor uw begrip en medewerking en zullen er alles aan doen om een mooie film te maken!

Namens Halal, JWT en ING

Logo Reiger Boys 70 jaar

Klik op het logo voor al het nieuws

Hoofdsponsor
Heren selectieING bank
Hoofdsponsor
Vrouwen selectie
Comfortable Sportcare zwart

Hoofdsponsor
Zaalvoetbal
logo woest callantsoog
Hoofdsponsor

Onder 10 t/m 13
McDonalds Alkmaar HHW kl nw

Hoofdsponsor 
Onder 8 & 9 en kabouters

logo keukensale
Kledingleverancier

jako-smp logo kl

Subsponsors

SponsorKliks, gratis sponsoren!

facebook button