Reiger loketSinds kort zijn binnen het bestuur van Reiger Boys alle bestuursfuncties ingevuld. Hierdoor zijn wij samen als bestuur op vele fronten actief om het voor onze leden naar de zin te maken. Maar dit kunnen wij niet alleen, daar hebben wij jullie hulp als leden ook voor nodig. Met andere woorden, we moeten het SAMEN doen!

Graag wij met onze leden in gesprek als zij een idee of denken dat het anders kan. Of misschien wil jij gewoon iets doen voor de club? Kortom, wil jij met een positieve inbreng, hoe klein dan ook iets voor de club betekenen?

Dan vragen wij jullie uit om op donderdagavond tussen 19:00 - 20:00 uur langs te komen in de kantine. Wij houden dan een zogenaamd “spreekuur” waar de leden samen met Voetbalzaken Facilitair hun inbreng kenbaar kunnen maken.

VOOR WIE? Alle leden en anderen die Reiger Boys een warm hart toe dragen.

Webshop logo site-klDemoshop geopend zaterdag's
van 10:00 tot 12:00 uur

Hoofdsponsor
Heren selectie

ING bank

 
Hoofdsponsor
Vrouwen selectie en meiden

VL logo groot


Hoofdsponsor

Onder 10 t/m 13

McDonalds Alkmaar HHW kl nw


Hoofdsponsor 
Onder 8 & 9 en kabouters

keukensale logo nw


Kledingleverancier

JAKO Sportswear   nieuw logo smpSter en subsponsors

facebook button

banner voetbal nl