rouwboeket 3Donderdag ontvingen wij het bericht, dat Kees Bankras is overleden. Kees is voorheen erg actief geweest binnen onze vereniging. Hij was degene, die er gedurende een lange periode voor zorgde, dat het clubblad De Reiger wekelijks werd gedrukt, waar de nodige uurtjes in gingen zitten en er als eindproduct altijd goed uitzag. Verder is hij lange tijd actief geweest als scheidsrechter binnen onze vereniging en heeft hij ook nog de nodige uurtjes besteed met werkzaamheden binnen onze MOT ploeg. Wij hebben Kees altijd leren kennen als een rustig persoon, die zijn werkzaamheden altijd op zijn eigen manier deed.

Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit verlies.

Bestuur en leden van v.v. Reiger Boys

Overlijden Kees Bankras

Webshop logo site-klDemoshop geopend zaterdag's
van 10:00 tot 12:00 uur

Hoofdsponsor
Heren selectieING bank
Hoofdsponsor
Vrouwen selectie
comfortable logo nw

Hoofdsponsor
Zaalvoetbal
logo woest callantsoog
Hoofdsponsor

Onder 10 t/m 13
McDonalds Alkmaar HHW kl nw

Hoofdsponsor 
Onder 8 & 9 en kabouters

keukensale logo nw
Kledingleverancier

jako-smp logo kl

Ster en subsponsors

facebook button

banner voetbal nl

SponsorKliks, gratis sponsoren!